خدمات دوره ای

حفظ ارتباط با مشتریان و بازدید دوره ای از ماشین آلات بسته بندی ساخت این شرکت، می تواند از خرابی های احتمالی و توقف کار، تا حد زیادی جلوگیری نماید.

خدمات ما در مدت زمان های مشخص، در این بخش به 2 قسمت تقسیم می گردد:
• خدمات از طریق تماس تلفنی، راهنمایی های لازم و ارسال قطعات مورد نیاز جهت نصب
• خدمات بصورت حضوری، از طریق مراجعه در کارخانه مشتری و بازبینی کامل دستگاه و نهایتا انجام کارهای مورد نیاز

با توجه به اینکه سلامتی دستگاه باعث اطمینان خاطر مشتری و پیشگیری از توقف تولید و مشکلات پیش بینی نشده می گردد، خدمات دوره ای از اهمیت ویژه ای جهت این شرکت برخوردار می باشد.
 

بازدید دستگاه

بررسی شکل ظاهری دستگاه بهمراه قسمت های مهم آن، باعث می گردد تا مشکلات بوجود آمده را زودتر از ایجاد خرابی های بیشتر شناسایی کرد.

آموزش به اپراتور جدید

همیشه با آموزش دادن، می توان آگاهی بیشتر برای اپراتورها بوجود آورد، که این موضوع می تواند روشی بسیار مهم در رفع مشکلات احتمالی گردد.

کنترل روش استفاده

وقتی بازدیدی از طرف کارشناسان ما صورت گرفته می شود، روش کار اپراتورها چک می گردد تا اشتباهات آنها توسط کارشناسان ما گرفته شود.

حفظ ارتباط با مشتریان​

حفظ ارتباط با مشتریان و بازدید دوره ای از ماشین آلات بسته بندی این شرکت، می تواند از خرابی های احتمالی و توقف کار، تا حد زیادی جلوگیری نماید.​

تعمیرات مورد نیاز

وقتی که بازدید انجام شود، کارشناسان ما تمامی قسمت های دستگاه را چک می نمایند و اگر خرابی در قسمتی مشاهده شود، سریعا آن را رفع می نمایند.

اقدامات پیشگیرانه

زمانی که دستگاه دچار خرابی می گردد، از قبل دارای علائمی می باشد که اگر آنها شناسایی شوند، رفع آنها باعث جلوگیری از خرابی های بیشتر می گردد.

پیشنهادهای سودآور

با توجه به پیشنهاداتی که این مجموعه در رابطه با دستگاه به مشتریان خود می دهد میتواند سود آوری مشتریان را تا چندین برابر افزایش دهد و از مشکلات احتمالی جلوگیری کند.

بروز رسانی دستگاه

ما می توانیم آپدیت های جدید دستگاه را به مشتری ارائه دهیم، زیرا این شرکت دائما در حال تحقیق و پژوهش در مورد بالا بردن کیفیت ماشین آلات می باشد.

اسکرول به بالا

تماس با ما

پشتیبانی سایت

پشتیبانی فروش

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

اینستاگرام

برگشت به منوی تماس ها

توییتر

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها