دلیل انتخاب این شرکت

طراحی خلاقانه

طراحی و ساخت کاملا مهندسی و استاندارد

سود آوری بالا

کم هزینه ترین و به صرفه ترین نوع بسته بندی

کیفیت متمایز

رضایت مشتریان نشان دهنده کیفیت ماست.

ساختار واحد طراحی و ساخت ماشین آلات و در کنار آن کارشناسان متخصص که به دنبال راهنمایی درست مشتریان هستند از جمله دلایل مهم در انتخاب این شرکت می باشد.

پیشتازی در زمینه ارائه تکنولوژی های موردنیاز در زمینه دستگاه های بسته بندی تری سیلر (سیل وکیوم) و تجربیات ارزشمند مجموعه استیل غرب آسیا در این صنعت، این شرکت را به عنوان طراح و سازنده برتر این تیپ از دستگاه ها در کشور و یکی از مدعیان بسیار قوی در بازارهای بین المللی، تبدیل کرده است.

این مجموعه می تواند به درستی به نیازهای مشتریان در زمینه تکنولوژی های مربوط به دستگاه های تری سیلر پاسخ دهد.

هدف ما فقط ارائه دستگاه، به تنهایی نمی باشد، زیرا می بایست دستگاه به همراه علم و تکنولوژی های مورد نیاز آن به مشتری ارائه شود.

با توجه به این، استیل غرب آسیا توانسته به عنوان اولین و تنها شرکت دانش بنیان در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه های بسته بندی تری سیلر، از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شناسایی و به دلیل نیاز تولیدکنندگان کشور به محصولات این شرکت، مورد حمایت این نهاد محترم قرار گیرد.

کیفیت محصولات مجموعه استیل غرب آسیا به میزانی است  که توانسته در بازارهای بین المللی فعال و ماشین آلات خود را به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر نماید.

سیاست کارشناسان این مجموعه، شناسایی دقیق نیازهای مشتریان عزیز، راهنمایی و ارائه راه حل های مربوطه و در نهایت معرفی محصولات می باشد. زیرا اطلاعات مفید باعث موفقیت مشتری در انتخاب صحیح دستگاه و موفقیت او در خرید می گردد.

منتظر نظرات شما هستیم

اسکرول به بالا

تماس با ما

پشتیبانی سایت

پشتیبانی فروش

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

اینستاگرام

برگشت به منوی تماس ها

توییتر

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها