مشاوره تخصصی توسط دپارتمان صنایع غذایی استیل غرب آسیا

خرید یک دستگاه بسته بندی به تنهایی  نیاز کامل مشتری را در جهت بسته بندی محصولات خود رفع نمی نماید، زیرا روش و شرایط تولید و نگهداری محصول و همچنین طریقه درست انجام فرآیند ها جهت آماده سازی و بسته بندی محصول، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

کارشناسان باتجربه استیل غرب آسیا، توانایی بسیار بالایی در جهت ارائه مشاوره های مربوطه داشته و شما را در مسیر درست انجام کار هدایت می نمایند.

از زمان ارزیابی تا خرید و نهایتا استفاده از دستگاه، کارشناسان ما راهنمایی های لازم را دراختیار شما قرار می دهند.

هدف مجموعه استیل غرب آسیا موفقیت مشتریان می باشد.

یکی از مهمترین دلایل برای  ارائه مشاوره های لازم در زمینه صنایع غذایی در استیل غرب آسیا، رسیدن مشتریان به اهداف مورد نظرشان می باشد.

مشاوره های صنایع غذایی

برای استفاده از حداکثر مزایای بسته بندی محصولات غذایی توسط دستگاههای بسته بندی شرکت دانش بنیان استیل غرب آسیا، نیاز به این می باشد که تولیدکنندگان عزیز، موارد مهمی را در نحوه آماده سازی محصول، نگهداری مواد اولیه و محصول بسته بندی شده و همچنین شرایط محیط کار انجام دهند.

زیرا زمانی که محصولی با روش درست آماده سازی و نگهداری گردد، می تواند از مزایای بسته بندی برخوردار گردد.

کارشناسان صنایع غذایی استیل غرب آسیا با توجه به تجربیات و دانش خود اطلاعات لازم را در زمینه چگونگی استفاده درست از روش وکیوم و تزریق گاز (Modified Atmosphere Packaging) در اختیار مشتریان قرار می دهد که باعث مزایای مهم زیر می گردد:

  • حفظ ویژگی های ظاهری، طعم و مزه محصول از 3 الی 10 برابر در مقایسه با روش های معمولی
  • بالا رفتن عمر و تازگی محصول
  • جایگزینی بسیار معتبر و عالی در استفاده از نگهدارنده مضرر و افزودنی های شیمیایی
  • بالاتر رفتن سلامت محصول

در حال حاضر این شرکت با مراکز علمی و دانشگاهی معتبر، ارتباط پژوهشی بسیار تنگاتنگی داشته و هدف این بوده که بتوانیم علم خود را در زمینه بسته بندی انواع محصولات غذایی با روش MAP بالاتر ببریم و با در اختیار گذاشتن این اطلاعات در نزد تولیدکنندگان عزیز، به موفقیت بیشتر آنها در جهت استفاده از این روش توسط دستگاههای بسته بندی استیل غرب آسیا، کمک بسزایی داشته باشیم.

ارتباط مستقیم با کارشناسان صنایع غذایی

0912-131-0322

0910-774-7380

شنبه تا پنج شنبه 8 صبح الی 5 بعد از ظهر

اسکرول به بالا

تماس با ما

پشتیبانی سایت

پشتیبانی فروش

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

اینستاگرام

برگشت به منوی تماس ها

توییتر

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها