مزایا استفاده از سیستم های پر کن در محصولات غذایی

مزایا استفاده از سیستم های پر کن در محصولات غذایی

باتوجه به اهمیت خطوط بسته بندی محصولات غذایی استفاده از تجهیزاتی که بتواند این خطوط را به صورت اتوماتیک ارائه دهد بسیار مهم می باشد.

استفاده از پرکن ها در خطوطی که ظرفیت تولید و بسته بندی آن  بالا می باشد می تواند کمک شایانی به افزایش ظرفیت تولید و بالارفتن راندمان بسته بندی ارائه نماید .

 هم چنین استفاده از پرکن ها افزایش بهداشت محصولات غذایی را در پی خواهد داشت ، زیرا میزان دخالت دست به حداقل ممکن رسیده و بار میکروبی و آلودگی در محصولات کاهش می یابد .

به دلیل وجود سیستم های توزین و وزنی دقیق در پرکن ها اندازه گیری و پر کردن ظروف با توجه به حجم و وزن دلخواه بسیار دقیق انجام خواهد شد ،و قابلیت تغییر وزن ظروف و پر نمودن ظروف با ابعاد متفاوت کاملا امکان پذیر خواهد بود .

هم چنین با استفاده از پرکن ها میزان ضایعات حین تولید بسیار کاهش می باید و هزینه های تولید نیز کنترل می گردد.

در نتیجه استفاده از پرکن ها می تواند بار میکروبی را کاهش داده ، ظرفیت و راندمان تولید را افزایش دهد و در نهایت منجر به کاهش ضایعات و هزینه های تولید گردد.

در مجموعه استیل غرب آسیا با  توجه به نوع محصولات بسته بندی شده پرکن هایی کاملا اختصاصی و مدرن طراحی می گردد. این پرکن ها بر روی خطوط بسته بندی تری سیلر اتوماتیک قرار می گیرند و با توجه به نوع محصولات بسته بندی شده اختصاصا طراحی می گردند .

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *