درباره ما

ساختار واحد طراحی و ساخت ماشین آلات و هم چنین کارشناسانی که به دنبال راهنمایی درست مشتریان هستند از جمله دلایل مهم در انتخاب استیل غرب آسیا می باشد.

بازارها

 • بازار استیل غرب آسیا در مرحله اول، صنعت محصولات غذایی می باشد. ما بر روی بسته بندی های کاملابهداشتی با ماندگاری بالا و همچنین با حداقل ترین افزودنی های شیمیایی، متمرکز هستیم.
 • بسته بندی محصولاتی از قبیل تجهیزات پزشکی و محصولات داروخانه ای از دیگر کاربرد های دستگاه های بسته بندی ما می باشد.
 • یکی دیگر ازکاربرد های دستگاه های بسته بندی استیل غرب آسیا جهت برخی از محصولات صنعتی و مصرفی می باشد که نیاز به بسته بندی در ظروف پلاستیکی را دارند.

مشتریان ما

مشتریان مجموعه ماطیف گسترده ای از تولیدکنندگان و تامین کنندگان، به شرح زیر می باشند:

 • تولیدکنندگان انواع محصولات غذایی
 • شرکت های تولیدی محصولات پزشکی و داروخانه ای
 • شرکت های تولید محصولات صنعتی و مصرفی

هدف مشتریان از انتخاب ماشین آلات بسته بندی ما موارد زیر می باشد:

 • بالا بردن میزان ماندگاری محصولات 
 • ایجاد زیبایی در بسته بندی محصولات تولیدی خود
 • رعایت اصول بهداشت در محصولات

با توجه به موارد عنوان شده این شرکت توسط کارشناسان باتجربه خود در مرحله اول نیاز مشتریان را شناسایی و در مرحله بعد بهترین راه حل را به آنها پیشنهاد می نماید تا در نهایت مشتری از رضایتمندی بالایی در جهت خرید برخوردار گردد.

تاریخچه شرکت استیل غرب آسیا

استیل غرب آسیا با سابقه بسیار درخشان در صنعت ماشین آلات بسته بندی، در حدود 22 سال است که فعالیت خود را شروع نموده و حدود 10 سال است که بصورت کاملا تخصصی در رابطه با طراحی و ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی تری سیلر (سیل وکیوم) فعال می باشد.

اهمیت پاسخ به نیاز مشتریان و ارائه راه حل های مختلف در زمینه طراحی و ساخت دستگاههای بسته بندی تری سیلر، توانسته این شرکت را در این زمینه به مقام اول از جهت ایده های خلاقانه، کیفیت و قابل اعتماد بودن در نزد مشتریان برساند.

در حال حاضر این مجموعه اولین و تنها شرکت دانش بنیان در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های بسته بندی تری سیلر می باشد که به جهت سطح کیفیت و اهمیت محصولات این شرکت، مورد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرارگرفته تا از این طریق بتواند به تولیدکنندگان بیشتر خدمت نماید.

در حال حاضر استیل غرب آسیا، با توجه به کیفیت و رعایت استانداردهای لازمه توانسته به عنوان یکی از مدعیان در بازارهای بین المللی شناخته شود و محصولات خود را به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر نماید.

دلیل انتخاب استیل غرب آسیا

مشتری مداری

در علم و اصول تجارت از طریق شیوه های اخلاقی و جوابگو بودن به نیازهای مشتریان، می توان ارتباط مستمر و بهتری با آنها برقرار نمود.

صحبت مستمر با مشتریان و پاسخ به دغدغه های آنها باعث می گردد تا نقاط ضعف خود را شناسایی و به موفقیت بیشتر  دست یابیم.

خدمات مشاوره و ارتباط منظم با آنها باعث به وجود آمدن راه حل ها خواهد شد.

راهنمایی های پس از فروش، آموزش های لازم به اپراتورها و همچنین خدمات پس از فروش باعث بوجود آمدن آسودگی خاطر مشتریان در زمان بسته بندی محصولشان و آگاهی بیشتر آنها از دستگاه و در نهایت سبب جلوگیری از مشکلات احتمالی می گردد.

عقیده داریم که مشتریان ما در زمان انتخاب و خرید و همچنین پس از خرید دستگاه، به راهنمایی و پشتیبانی های ما نیاز خواهند داشت، بنابراین سیستم فروش و خدمات پس از فروش این مجموعه می تواند به نیاز آنها پاسخ و با ارائه راه حل های مناسب، آنها را به سمت موفقیت در این زمینه یاری رساند.

مسئولیت پذیری

به دلیل نیاز به تجربه و تخصص کافی در استفاده درست از ماشین آلات بسته بندی استیل غرب آسیا، مشتریان احتیاج دارند تا از طریق کارشناسان ما بتوانند نیازهای خود را رفع نمایند.

ما در رابطه با آشنایی مشتریان در جهت استفاده درست از این تکنولوژی، خود را مسئول می دانیم و احساس مسئولیت داریم.

یک خرید خوب  و به صرفه زمانی شکل می گیرد که با آگاهی کامل همراه باشد.

همچنین یک کسب و کار موفق پس از سرمایه گذاری زمانی بوجود می آید که با راهنمایی های دقیق همراه باشد.

یک فعالیت تجاری موفق و پایدار، بخش جدایی ناپذیر از استراتژی استیل غرب آسیا می باشد. ما با مسئولیت پذیری در رابطه با جامعه مشتریان خود باعث موفقیت خود و آنها می شویم.

کیفیت

کیفیت ما، ضمانت ماست.

در استیل غرب آسیا صمیمانه، متعهد به رعایت استانداردهای لازمه در طراحی و ساخت ماشین آلات خود هستیم.

رعایت استفاده از متریال های مناسب همراه با کیفیت بالا، از اصول بسیار مهم در کار ما است.

رویکرد این شرکت،ساخت ماشین آلات بی کیفیت نمی باشد، استفاده از استانداردهای مربوطه همراه با جنس و قطعات با کیفیت باعث کارکرد طولانی مدت و جلوگیری از خرابی های زودرس دستگاه ها می گردد و باعث می شود تا هزینه پرداختی از طرف مشتری در مسیر درستی به آنها یاری رساند.

در کنار همه این موارد، واحد کنترل کیفیت این شرکت ملزم به نظارت درست در نحوه ساخت ماشین آلات می باشد.

رویکرد شرکت استیل غرب آسیا، تعهد به ارائه محصول با کیفیت به مشتریان و تامین آنها بصورت طولانی مدت می باشد.

زیبایی های بسته بندی

بسته بندی محصولات شما، عنصر بسیار مهمی در استراتژی بازاریابی محصولاتتان می باشد.

در کنار اینکه بسته بندی می تواند محصول شما را از تاثیرات محیطی محفوظ نگه دارد، همچنین می تواند در جهت فروش بیشتر و بهتر محصول و برندسازی شما کمک بسزایی نماید.

برخی از روش های قابل ارائه ما عبارتند از:

 • Inside Cut Packaging
 • Skin Pack Packaging
 • Skirt Out Packaging
 • Rigid MAP Packaging
 • IML Packaging

تیم فنی مهندسی استیل غرب آسیا می تواند مشتریان را در ارائه پیشنهادات کارآمد در جهت بالا بردن زیبایی بسته بندی یاری نماید.

تکنولوژی و نوآوری ها

اعتقاد داریم که نوآوری، نیروی محرک پیشرفت استیل غرب آسیا می باشد.

با استفاده از خواسته های مشتریان و نظریات بسیار ارزشمند آن ها در زمینه چگونگی بسته بندی محصولات، این شرکت توانسته با پاسخ به این نیازها، محصولاتی مطابق با تکنولوژی های روز طراحی و پس از ساخت باعث رفع نیازهای مشتریان گردد.

ماشین سازی استیل غرب آسیا توانسته با ارائه تکنولوژی هایی در زمینه بالا بردن زیبایی بسته بندی و همچنین بسته بندی اتوماتیک بدون دخالت دست با رعایت اصول بهداشت در بسته بندی محصول، به نیازهای مشتریان پاسخ دهد.

ما قادر به پاسخگویی به نیازهای متفاوت مشتریان در زمینه تکنولوژی ماشین آلات می باشیم. در نتیجه با دیدگاه خود فرصت های جدیدی را در رابطه با این صنعت ایجاد می نماییم.

کارشناسان استیل غرب آسیا با بهره گیری از روش های اقتصادی، کارآمد و مطابق با روز و با استفاده از استانداردهای تدوین یافته، راه حل های مناسبی را در جهت رفع نیاز مشتریان ارئه می دهند.

دستگاه های تحویل داده شده
projects-icon.png
مشتریان خوشحال
heart-icon.png
148
دستگاه های در حال ساخت
code-lines-icon.png
ماشین آلات صادراتی
award-icon-free-img.png
اسکرول به بالا

تماس با ما

پشتیبانی سایت

پشتیبانی فروش

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

اینستاگرام

برگشت به منوی تماس ها

توییتر

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها